CHATA 2022 …aneb…ZÁLESÁCKÝ TÁBOR

Česká škola v Kodani ve spolupráci se sdružením vKodani.cz zve rodiče a děti na víkendovou akci v rámci zakončení školního roku.

Kdy: 10.-12. června 2022

Sraz: Pátek 10.června 2022 v 18:00 hodin
Tak jako každý rok je možnost přijet pouze na sobotu. V tomto případě je sraz z důvodu programu nejpozději v 10:00 hodin!

Zakončení: Neděle 12.června 2022 dopoledne

Kde: Chata K26 Egholm (Hareskov), Tranemosevej 31, 2750 Ballerup (POZOR! Letos se chata koná na jiném místě než v minulých letech)

PROGRAM:

Pátek:

Příjezd na víkend bude ve znamení nalezenení vhodného místa k noclehu, ať už přímo na chatě, kde jsou k dispozici třípatrové (ano 3patrové :-)) palandy a nebo ve stanu v okolí chaty. Po těžké práci se posilníme připravenou večeří, což bude také poslední jídlo, které děti obdrží bez toho aniž by byly samy nápomocné při jeho přípravě :-) Následovat bude slavnostní zahájení, vyvěšení vlajky a seznámení se s programem celého víkendu. Večer rozděláme táborák a budeme zpívat a veselit se až co nám budou hlasivky a občerstvení stačit. :-D

Sobota:

Ještě za ranní rosy vyběhneme a protáhneme tělo před novým dnem. Na ohni připravíme snídani. Následovat bude výroba předmětu, který každý zálesák a nejen ten musí mít, aby přežil v “divočině”. Mezitím bude třeba vykopat jámu na Setonův hrnec, jinak budeme večer hlady. Po těžké práci se posilníme a vyrazíme do lesů a hájů na celotáborovou hru. Všichni navrátivší (doufejme, že se sejmeme v plném počtu) vykopou večeři, připraví přílohu a už budeme jen hodovat, veselit se při táboráku a užívat si zaslouženého odpočinku.

Neděle:

Při rozcvičce spočítáme ztráty :-), nabijeme se novou energií a poté připravíme snídani na ohni. Po jídle dostanou děti “speciální” úkol, který si jejich rodiče budou ze svých táborových zkušeností jistě pamatovat. Možná ukápne i nějaká ta slzička dojetí :-) Následovat bude slavností zakončení a balení proviantu na cestu domů.

Cena: 200 DKK za osobu, děti do 3 let 75 DKK – zahrnuje stravu, ubytování a program na celý víkend (100 DKK /35 DKK, pokud přijedete pouze na sobotu).
Prosíme zaplatit předem převodem na účet spolku vKodani.cz
(reg.nr. 1329, konto nr. 4380249869, nebo Mobile Pay 81682, uveďte jméno + heslo Chata2022)

Závaznou přihlášku (ZDE) zašlete do 29.5. 2022 na email Zuzaně : knudsen_zuzana@hotmail.com

CO S SEBOU NA CHATU:

Oblečení do pohody i nepohody, spacák + polštářek + plyšáka na spaní (na chatě jsou postele a matrace pro 34 lidí, pokud nás bude víc, je potřeba vzít stany a karimatky), baterku, hudební nástroje a hlavně dobrou náladu.

NEZAPOMEŇTE!

Krom výše zmíněných věcí si každý malý táborník, pokud to bude jen trochu možné, přiveze nůž, škrabku na brambory a 2 svoje portrétní fotky velikosti 3,6 x 4,8 cm (stačí vytisknuté na obyčejném papíře nebo vystřižené z jiné fotky).

Vaše případné dotazy vám rády zodpovíme na telefonech: 30 84 01 00 (Zuzka – dotazy ohledně přihlášek, ubytování a stravy), 51 95 70 81 (Iva – dotazy ohledně programu)

Za tým České školy v Kodani se na Vás těší Iva, Zuzana, Jana, Hana, Daniela, Lucka F. a Lucka S.