Novinky z České školy

Milí přátelé,
Dánsko se nám pomalu, ale jistě opět rozbíhá a ani my neleníme  a vymýšlíme, jak se s Vámi všemi opět sejít, protože je nám po Vás upřímně smutno.
Daly jsme hlavy dohromady (tedy obrazně, neb jsme samožřejmě, dle pokynů Ministerstva zdravotnictví, dodržovaly dvoumetrové odstupy, řádně jsme během schůzky dezinfikovaly sebe i ostatní a to jak z vnějšku, tak zejména vnitřně. A jak už to tak u těchto očistných kůr bývá, přichází se s mnoha zajímavými nápady a řešeními a ty Vám v následujícím přehledu představujeme.

Jak to bude s plánovanými akcemi na květen a červen?

3. května 2020 – Orientační mamutí “běh”v Hedelandu je z důvodu splnění podmínek o maximálním počtu lidí ve skupině zrušen.

12. – 14. červen 2020 – Lovci mamutů na chatě STAVN ve Farum.
Dlouho jsme zavažovaly, zda tuto velmi oblíbenou akci i v současné situaci nezachovat, pokud by nám to aktuální podmínky dovolovaly. Obáváme se, že i přes možnost sdružovat se ve větším počtu bychom nebyly schopné zajistit přísné hyginické podmínky, které s postupným uvolňováním přicházejí. Rozhodly jsme se proto tuto akci přesunout na příští rok a světě div se, máme už i datum!
Tímto končíme s těmi méně příjemnými zprávami a teď už vás čekají jen ty pozitivní…

Co pěkného Vás čeká?

Chata STAVN 2021

Jak již bylo předesláno, příští Chata STAVN se bude konat 18.6-20.6 2021. Nezapomeňte si proto zapsat do kalendáře. Vzhledem k takto brzkému avízu očekáváme hojnou účast. :-)

Venkovní akce Hedeland 13.6.2020

Vzhledem ke stále se měnící a nejisté situaci ze po zbytek roku budeme soustředit na jednodenní venkovní akce. Tou první plánovanou bude venkovní akce v Hedelandu dne 13.6.2020 (popřípadě 20.6. 2020). Plánování je právě v plném proudu. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Soutěž na závěr

Již velmi brzy, pravděpodobně v těsném závěsu za tímto dopisem, uslyšíte troubení trubadůra a jeho silný hlas, jímž oznamuje. “Obyvatelé Pohádkového lesa vyhlašují soutěž o logo nebo obrázek jejich pohádkové země.” Mějte proto uši nastražené, ať tuto velmi důležitou zprávu nepřeslechnete….