Podzim s Českou školou

Milí přátelé České školy máme tu období barevného listí, ranních mrazíků, větrných dnů a jěště více nevyzpytatelného počasí. Je to období, které máme v České škole moc rádi, protože přináší hned několik pravidelných akcí.
Jak už jistě tušíte, letos je ale všechno tak nějak jinak.

Vzhledem ke mnoha opatřením spojeným s Covid-19 jsme se rozhodly, že se budeme snažit veškeré akce, až do konce roku 2020, směřovat ven, na čerstvý vzduch, pod širé nebe. Zcela konktrétně to znamená následující změny:

Noc s Andersenem, plánována na 23.-24.10, stejně jako Perníčkování (15.11) a k naší veliké lítosti i Mikulášská besídka, dne 5.12, se ruší!
Něž ale začnete upadat do depresí a ronit moře slz, vězte, že Vám nabídneme více než plnohodnotnou náhradu!


V této chvíli si již můžete kroužkovat datum 25. října 2020 (12:00). Chystáme pro Vás nedělní výlet na Naturcenter Herstedhøje.
Budeme pouštět drahy, opékat na ohni, zpívat a užívat jistě krásného podzimního počasí. Pozvánku s podrobnými informacemi budeme rozesílat v následujících dnech, takže pokud někdo z Vás ještě neodebírá naše novinky (nebojte, my nespamujeme), tak nám napište na ceskaskola.vkodani@gmail.com a my si Vás rádi přidáme do seznamu.

Na měsíc listopad pro Vás chystáme úplnou novinku v repertoáru, ale protože je to ještě úplné miminko, tak Vám zatím prozradíme jen to, že ten den bude zahalen roužkou tajemství (né tou modrou ffp2 :-)) a bude tak nějak sváteční. ;-)

Těšíme se na viděnou.
Tým České školy