Noc s Andersenem 4. dubna 2014

Noc s Andersenem 2014

Noc s Andersenem 2014

V pátek 4. dubna 2014 se Česká škola v Kodani připojí k mezinárodní Noci s Andersenem. V pořadí čtrnáctou akci k podpoře dětského čtenářství pořádá Klub dětských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR, hlavním stanem Noci s Andersenem je Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti.

Sejdeme se v pátek 4. dubna 2014 v 18:00 před Brøndagerskolen (Nordmarksalle 20, 2620 Albertslund – podrobnější instrukce zašleme všem účastníkům později), kde se nejdříve pozdravíme a zahrajeme si na detektivy s Komisařem Vrťapkou, kterému je letošní ročník věnovaný. Po společné večeři se pustíme do čtení, které bude vybráno podle věku přihlášených dětí. Každý si vytvoří záložku do knížky a spolu namalujeme tematické obrázky k četbě. Páteční program bude ukončen ve 21:00, kdy si rodiče budou moci přijet pro ty děti, které s námi nebudou přespávat. Pokud máte, rodiče, zájem připojit se k přenocování, jste vítáni.

Aby se nám dobře usínalo, přečteme si pohádku na spaní a potom jen DOBROU NOC a KRÁSNÉ SNY…
Děti, které zůstanou na noc samy, si rodiče vyzvednou v sobotu 5. dubna 2014 v 8:00.

Příspěvek na stravu (večeře, snídaně) 50 kr. za osobu, prosíme zaplatit předem převodem na účet spolku vKodani.cz (reg.nr. 1329, konto nr. 4380249869, uveďte jméno + heslo Andersen).

Prosíme o zaslání závazné přihlášky Zuzaně na email knudsen_zuzana@hotmail.com nejpozději do středy 2. dubna 2014. Děkujeme.

Děti s sebou potřebují spací pytel nebo deku na zakrytí, karimatku či nafukovací lehátko, polštářek, ručník, kartáček na zuby s pastou, pyžamo, přezůvky a plyšáka na mazlení.

Dětem můžete přibalit něco dobrého na zub podle vlastního uvážení (ovoce je vítáno).

Kontaktní telefony: 28 22 11 70 (Zdenka), 30 84 01 00 (Zuzana), 51 78 92 75 (Jana).
Pořadatelky se těší na viděnou!

PS: S vašimi dětmi budou ve škole spát minimálně 4 dospělí.

Ke stažení

Pozvánka a přihláška – Noc s Andersenem 2014

Odkazy

Noc s Andersenem najdete také na Facebooku.

Oficiální tisková zpráva k Noci s Andersenem 2014.

Oficiální dokumenty k Noci s Andersenem.

Patronem Noci s Andersenem 2014 je Komisař Vrťapka.

Noc s Andersenem a komisařem Vrťapkou 2014

Noc s Andersenem a komisařem Vrťapkou 2014