Pozvánka: Pohádkový les v sobotu 22. srpna 2015

Zveme vás na tradiční pohádkový les pořádaný ve spolupráci se spolkem vKodani.cz, kde bude na děti čekat cesta plná překvapení, úkolů a postaviček z českých pohádek. !!! Nové místo konání: les v Gammel Holte na adrese Øverødvej 246A !!! Ti nejstatečnější, kteří projdou celým lesem, dostanou odměnu!

Kdy: v sobotu 22. srpna 2015, 12:00 – 14:00 s následným grilováním.
Kde: les v Gammel Holte na adrese Øverødvej 246A a Mariehøj Naturlegeplads
Spojení: S-tog do Holte a dále autobus č. 193 nebo 197, zastávka Gammel Holte Gade (přímo u místa konání), nebo autobus 150S (z Nørreportu) na zastávku Gl. Holte, Mariehøjvej a odtud 10 minut pěšky (na druhou stranu dálnice)
Parkování: u Mariehøj Børnehave, nebo u Mariehøj Centret
Registrace: nutná přes DOODLE
Vstupné: 25 kr. za dítě

Kontakt: gabi.konyova@gmail.com nebo cileckovap@gmail.com

Po akci následuje grilování na hřišti Mariehøj Naturlegeplads, vlastní zásoby jídla a pití s sebou!

V případě špatného počasí se akce přesouvá na neděli 23. srpna 2015.